Blog

Link :: 02.01.2005 :: 12:15
Siemka!!! Wczoraj wróciłam z sylwestra od moich kleżanek.Było super!!! Po powrocie pograłąm na kompie, pobawiłam się z moim pieskiem i poszłam spać. Jestem zła, bo musze iść w poniedziałek do szkoły, a mi się straaasznie nie chce!!!!! !!!!! !!!!! :( :( :(
Musze już lecieć, bo jeszcze mam coś do zrobienia na kompie.
Papatki!!!
Komentuj(0)


Link :: 04.01.2005 :: 14:35
Siemka!!! Dostałam dzisiaj z chemi trzy plus. Byłam przygotowana na pałkę :/ Ogólnie w szkole hmm no może być mam y dużo kartkówek. Babka z aglika zrobiła nam sprawdzian. Był leTkawo trudny :/ Ok lece bo jest u mnie PRZYJACIÓŁKA. Co nie znaczy, że zapomniałam o mojej drugiej PRZYJACIÓŁCE Ani Ok papa
Komentuj(0)


Link :: 05.01.2005 :: 16:32
Siemka!!! Właśnie niedawno wróciłam ze szkoły. Było super!!! Z fizy dostałam 4,a z techniki 6- z takiej ozdoby. Wszyscy myśleli że bedziemy mieć kartkówki z goeografi i z fizy, ale się nad nami ulitowali. Nie wiem jeszcze ale może pójde w sobote z moja koleżanka do kina na Pamiętnik Księżniczki 2. Ale to jest chyba nie możliwe bo dzisiaj się dowiedziałam że może wyjade do babci i pójde na zakupy.Musze juz lecieć! Mam jeszcze do odrobienia lekcje i niestety musze się pouczyć do biologii, bo baba może zrobić kartkówke. Papatki!!!
Komentuj(0)


Link :: 10.01.2005 :: 21:11
Siemka!!! Ten weekend spędziłam super. W piatek była u mnie moja koleżanka Ania. W sobote poszłam z nią na do kina na PAMIETNIK KSIĘŻNICZKI 2,a po seansie poszłam do niej do domu. Po odebraniu mnie od Ani pojechałam z moimi rodzicami do sklepu po placak do szkoły bo mi sie całkowicie rozerwał (jak zwykle). Jeśli ktoś chce ze mną pogadać na gg to podaje mój numer : 7234412 .Serdecznie zapraszam!!! Musze już lecieć.Papatki!!!
Komentuj(1)


Link :: 14.01.2005 :: 20:52
Cześć!!! Niedawno wróciłam od mojej kumpalki Darii. Było wystrzałowo!!!
Ogladałyśmy se szabloniki na blogaska. Moja kumpela wybrała se jeden z nich, ale potem go wykasowała bo jej się znudził ( hehehe ).
Ja chciałam też se zmienić szablinik na blogasku, ale nie mogłam się zdecydować i zrezygnowała. Pozostałam przy swoim. Zminiłam tylko zegar i ustawiłam nowy kalendarzyk ( spójrzcie ). Dzisiaj w szkółce było extra, bo miała być z matmy kartkówa a babka się ulitowała i nam powiedziała, że zrobi nam dopiero w poniedziałek i dostałam z chemi 5 . Superowo!!! Wpisujcie sie do KSIĘGI GOŚCI lub KOMENTUJCIE NOTKI!!!!!!!!!!!! PLEASE!!!!!
Lece. PaPa!!
Komentuj(2)


Link :: 18.01.2005 :: 16:28
Yo!!! Dzisiaj miałem cuuuuuudowny dzionek!!! Chciałabym miec takie codziennie!!! Dostałam 5 z chemii, 5 z religi i 5 z historii!!! Po prostu zajefajnie! Kujonka, nie . Dzięki za wpisiaki. Widze, że moje prośby poskutkowały. Musze już lecieć bo mam rozmowe na gg. Gadajcie wy też!!! Czekam!! Papatki!
Komentuj(6)


Link :: 28.01.2005 :: 16:42
Siemka!!! Wiem, że dawno nie pisałam, ale miałam baaardzo dużo NAUKI. Czasami mam tego dosyć. CIĄGLE TA GŁUPIA NAUKA I NAUKA!!! OKROPNOŚĆ!!! Chciałabym już ferie. Ale niestety są one dopiero za 2 tygodnie! ZWARIUJE CHYBA W TEJ SZKOLE!Właśnie nie dawno wróciłam od mojej kumpelki Darii. Poszłam tam tylko na 3 godzinki, ale było fajowo . Nio a teraz chce sie troszeczke pochwalić moja nauką ( częściowo ) W środe było bardzo fajnie bo dostałam 6 z niemieckiego i 4 tez z niemca z takiego tam testu z całego semestru. Ale dzisiaj poszło mi troche gorzej bo dostałam 3 z geografii, ale oczywiście mam zamiar ją poprawoić. Nie chce mieć żadnej 3 na koniec. Najlepiej to ja moge miec same 5 (jak każdy z resztą). Musze już lecieć bo chce jeszcze se w pare gierek na kompie. A więc lece.PAPATKI
Komentuj(0)


Link :: 29.01.2005 :: 19:11
Siemka!!! Chciałam wam tylko powiedzieć, ze biorę udział w KONQRSIE U DARUSIII (mojej kumpleki). PRZESZŁAM JUŻ DO DRUGIEGO ETAPU !!! 3majcie za mnie kciuki
Komentuj(2)


 

 

[Księga gości]

 

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad





O mnie

imię: Ada
xywa:Adzia
wiek: 13 lat
zamieszkanie: wawa
hobby: czytanie książek, granie na komputerze itp.
zainteresowania: pieski
gg:

Linki

Blogi
Dariaaa
Kumpelki
Madzia
Lovella
Michelle

 

blog.pl


design by Michelle