Blog

Link :: 24.11.2004 :: 18:03
Cześć!!! Witam na moim nowym blogasku. Mam nadzieje, że wam się on podoba.Wpisujcie się do KSIĘGI GOŚCI I KOMENTUJCIE notki. Pozdrawiam was!
Komentuj(1)


Link :: 24.11.2004 :: 18:22
Siemka!!! Teraz napisze o moim dzionku. W szkole było średniawo. Dostałam 3+ z fizy, ale oczywiście go poprawiam, bo nie chce mieć złej oceny.Z techniki z kartkówy dostałam 5. Super!!!
W założeniu tego bloga pomogła mi moja kumpela Daria. Zapraszam na jej bloga www.dariaaa.talk.pl!!!
Jutro mam sprawdzian z matmy. Boje się !!! Trzymajcie za mnie kciuki.
U mnie w klasie pobiło się 2 kolegoę. Jeden z nich miał śliwe na policzku, a drugiego wezwała dyrektorka. Przez nich dostaniemy od pani. Nienawidze ich! Ja już musze iść odrabiać lekcje i pouczyć się do matmy chociaż wczoraj się już pouczyłam.
Komentuj(3)


Link :: 25.11.2004 :: 13:27
Siemka!!! Znalazłam chwilke, abu napuisać notke. O 15:20 mam zbiórke przed szkołą, bo ide do teatru z klasą na "Straszny dwór". Podobno to jest straaasznie nudne.Seans zaczyna się o 19:00, ale przedtem będziemy jeszcze zwiedziać Warszawe. Z powrotem będziemy O 22:30.
Błagam was wpisujcie się do księgi gości, bo narazie to ja mam tylko 1 wpis!!! Oczywiście możecie też mi komentować różne notki, a ja będe się wam odwdzięczała i jeśli podacie mi swój adres bloga towam się wpisze jeśli tylko znajde czas.Niedługo będe miała linki, więc tego kto ma fajowy blog i w miare często się do mnie wpisuje to go tam wpisze.Narazie musze lecieć. Papatki!!!
Komentuj(1)


Link :: 26.11.2004 :: 22:22
Siemka!!! Fajnie, że komentujecie notki, ale ja bym też żebyście mi się tez do księgi gości wpisywali.No, ale jeśli komentujecie notki no to spox.Teraz troszeczke popisze o moim dzisiejszym dzionku. W szkole bylo nawet spoko.Tylko, że po lekcjach miałam 2 godziny WF. Dobrze że jeszcze po tym WF-ie nie mamy jeszcze lekcji, bo chyba bym w tej szkole zwariowała. Musze poprosić moją kumpele w sprawie bloga, żeby mi troszeczke tam zmieniła i oczywiście założyła linki. Musze lecieć, bo jutro mam iść z siorą na zakupy.Pozdrowionka!!!!!!
Komentuj(1)


Link :: 29.11.2004 :: 15:22
Siemka!!! Nareszcie mam linki, a dla ciekawskich mam cos o sobie. Mam nadzieje, że spotkam jakis fajny blog i wpisze go do swoich linków. Dzisiaj w szkole bylo nawet fajnie. Na lekcji polaka ogladaliśmy naszą lekturę "Krzyżacy". Nudne jak nie wiem, ale już wole ogladać ten film niż mieć normalną lekcje. Jutro nie mam 2 lekcji i ide później. Super!!! Mam już nowe gg. Dla zainteresowanych to numer 7234412, moze go zarejestruje na blogasku i bedziecie wiedzieć czy jestem dostepna, czy nie. Ciągle jestem w internecie, bo chce sobie zmienic obudowe na moja komurke i prz okazji zamówic sobie na allegro kryształową klawiaturkę. Tylko wogóle sie nie moge zdecydować.Podobała mi sie jedna, ale jest biała i się będzie brudzić.Podobała mi sie tez czarna z tygryskiem, ale za ciemna.Już sama nie wiem jaką ja tą klawiature chce. Jak ktoś widział w allegro jakąś klawiaturkę z pieskiem na Nokie 3330 lub 3310 to proszę wysłać mi tą strone na gg. Napewno sie odwdzięcze.Musze lecieć.PAPA!
Komentuj(0)


 

 

[Księga gości]

 

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad





O mnie

imię: Ada
xywa:Adzia
wiek: 13 lat
zamieszkanie: wawa
hobby: czytanie książek, granie na komputerze itp.
zainteresowania: pieski
gg:

Linki

Blogi
Dariaaa
Kumpelki
Madzia
Lovella
Michelle

 

blog.pl


design by Michelle